Śliczny !!!W tych kolorkach wygląda jak księga, taka z babcinymi sprawdzonymi przepisami, przekazywana z pokolenia na pokolenie :)
Bardzo fajny :) Te sztućce są super ;)
Śliczny przepiśnik :)
Marzy mi się taki, bo mój segregator z przepisami wyglada tragicznie ...
Świetny przepiśnik!
Witam serdecznie :-)Również i ja zapraszam do siebie na CANDY:http://aurinka.blogspot.com/2013/01/ogaszam-candy-jak.htmlPozdrawiam Aurinka :-)
Śliczny przepiśnik :) Sztućce wyglądają, jakby leżały na serwetce :) Sama przyjemność zapisywać w nim przepisy :))
Świetny przepiśnik!!!
Bardzo dziękuję za pozostawiony komentarz :)
Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego roku 🍾🍾🍾🍾🍾🍾😍😍❤❤
Śliczny !!!
OdpowiedzUsuńW tych kolorkach wygląda jak księga, taka z babcinymi sprawdzonymi przepisami, przekazywana z pokolenia na pokolenie :)
Bardzo fajny :) Te sztućce są super ;)
OdpowiedzUsuńŚliczny przepiśnik :)
OdpowiedzUsuńMarzy mi się taki, bo mój segregator z przepisami wyglada tragicznie ...
OdpowiedzUsuńŚwietny przepiśnik!
OdpowiedzUsuńWitam serdecznie :-)
OdpowiedzUsuńRównież i ja zapraszam do siebie na CANDY:
http://aurinka.blogspot.com/2013/01/ogaszam-candy-jak.html
Pozdrawiam
Aurinka :-)
Śliczny przepiśnik :) Sztućce wyglądają, jakby leżały na serwetce :) Sama przyjemność zapisywać w nim przepisy :))
OdpowiedzUsuńŚwietny przepiśnik!!!
OdpowiedzUsuń